Wattpad

Android İçin E-Kitap Okuma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Wattpad.com
tamindir.com gezginler.net

Wattpad kitap okumaktan keyif alan kullanıcıların sevecekleri türden bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak indirilen Wattpad sayesinde milyonlarca kitaba hiçbir ücret ödemesi yapmadan erişim sağlayabileceksiniz.

Uygulamada sunulan kütüphanede bilim-kurgu, polisiye, macera, romantik, gençlik ve klasik kategorilerinde toplanmış eserler yer alıyor. Dilediğiniz kategoriye girip istediğiniz kitabı açabiliyorsunuz. Her ne kadar akıllı telefonlar için de uyumlu olsa uygulamayı özellikle tabletlerde kullanmanızı tavsiye ediyorum. Sonuçta kitapları büyük ekranda okumak daha konforlu ve keyifli oluyor.

Buraya kadar her şey güzel fakat uygulamayı mükemmel kılan bir detay daha var. Wattpad üzerinde kendi yazdığınız kitapları ve kısa hikayeleri yayınlayabilirsiniz. Bu sayede başkaları sizin eserlerinizi okuyabilir ve hatta katkıda bulunabilirler. Türkçe desteği sunan Wattpad’de diğer kullanıcılarla bağlantı kurabilir ve etkileşime girebilirsiniz.

Mobil cihazların gelişmesiyle birlikte artık kitaplar da dijital ortama taşınmaya başladı. Dijital ortamda kitap okuyabilmenizi sağlayan birçok uygulama ve program olsa da Wattpad bunların arasında en başarılı olanlardan bir tanesi. Eğer siz de mobil cihazınızdan kitap okumayı seviyorsanız Wattpad’i mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Free Books & Stories - Wattpad

Wattpad yazarlar ve okurlar için mükemmel bir uygulamadır. Piyasadaki en iyi eReading uygulamalarından biridir. Çevrimiçi olarak en iyi hikayelere oy verip diğer okuyucularla birlikte yorumlarınızı yazabilirsiniz. 3 milyonun üstünde kitabı görüntüleyebilirsiniz. Birçok türde kitaba anında bağlanıp okuyabilirsiniz.

  • Okumak istediğiniz kitabı arayabilme
  • Kitapları kapaklarıyla beraber görüntüleyebilme
  • Çevrimdışı kitap okuyabilme

 

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;