WordBrain

Sudoku ve kelime avı şeklinde bulmaca oyunu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: MAG Interactive
indir.com gezginler.net

WordBrain, uygulaması kelime bulmaca ve sudoku tarzını tek bir alan üzerinde birleştirerek bulmaca keyfinizi zirveye taşıyacak olan bir oyundur.

Kelimeler ile arası iyi olan kullanıcılara keyifli gelecek olan, kelime gelişimi sağlamak isteyenlere de gerçek anlam da çok bilgi katıp, eğlenme seçeneği sunacak olan bir oyun uygulamasıdır. Soduko ve Candy Crush Saga'nın Ruzzle ve Scramble üzerinde birleşmesine benzeyen, çok ilginç bir yapıda, sözcük bulmaca oyunudur. Keyif alarak, öğrenme seçeneğine yer veren bir uygulamadır.

Uygulama içerisinde; Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Almanca başta olmak üzere 15 farklı yabancı dili desteği mevcut dur. Her dil için toplam olarak 580 farklı seviye mevcut olup, uzun soluklu olarak oynabileceğiniz bir oyundur.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu oyun gerçek Kelime Dehaları içindir! Başlangıçta çok kolaydır ama hızla zorlu bir hal alır. Gizli kelimeleri bul, parmağını üzerinde kaydır ve bulmacanın yıkılışını izle. Hepsini doğru şekilde ve doğru sırayla çözerek ızgarayı temizle.

Soduko ve Candy Crush Saga'nın Ruzzle ve Scramble üzerinde birleşmesine benzeyen, çok ilginç bir sözcük bulmaca oyunu için hazır ol.

Oyun 15 dili desteklemekte ve her bir dil için 580 seviye mevcut! En becerikli kelime oyunu sevenler bile bu oyunu bitirirken gerçekten zorlanacak. Aslında bunu yalnızca birkaç kişi başarabildi!

Bazen seviyelerin çözülmesinin imkansız göründüğünü belirten incelemeler ve e-postalarla karşılaşıyoruz. BUNLAR HATA DEĞİL, oyunun zorluğunun bir parçası! Doğru harfleri kaydırmıyor veya bulmacayı doğru sırayla çözmüyorsan, bulmacan bir veya birkaç harfle çözülemez bir hal alabilir. Bu durumda seviyeyi yeniden başlat ve doğru sırayla çözmeyi dene. Her kaydırmayı dikkatlice düşün. WordBrain'de sahiden büyük bir zorluk var. TÜM SEVİYELER ÇÖZÜLEBİLİR.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;