WOW Durmayan YouTube

Android Için Arkaplanda Çalışan YouTube Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
Üretici: WOW Yazılım
tamindir.com

WOW Durmayan YouTube, adından da anlayacağınız üzere Android cihazlarınız üzerinde arkaplanda çalışamayan YouTube'un arkaplanda çalışmasını sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir Android video uygulaması.

Bilgisayarlar üzerinde en popüler video platformu olan YouTube, malesef arkaplanda çalışamadığı için mobil cihazlar üzerinde pek çok kullanıcının canını sıkabiliyor. YouTube'dan şarkı açıp başka bir uygulamaya geçememe sorununu çözen Durmayan YouTube uygulamasımı WOW yazılım tarafından geliştirilerek tüm Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuldu.

Uygulamanın APK'sını indirdikten sonra kurulumunu yaparak uygulama ile YouTube'a girebilir ve istediğiniz şarkıyı açarak diğer uygulamalara geçiş yapabilirsiniz. YouTube'un arkaplanda da çalışmasını sağlayan uygulama sayesinde pek çok Android telefon ve tablet sahibi YouTube'u kullanmaya başlayabilir.

Video izlerken olmasa da müzik dinlemek isteyenleri engelleyen arkaplanda çalışmama problemini çözen WOW Durmayan YouTube uygulamasını sitemiz üzerinden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;