Yandex.Navigasyon

Android için Yandex Navigasyon Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, Rusça, İngilizce
Üretici: Yandex
tamindir.com indir.com gezginler.net

Türkiye’nin ilk gerçek zamanlı trafik bilgisi sunan navigasyon uygulaması Yandex.Navigasyon, Android tablet ve cihazlara giriş yaptı. Anlık trafik durumuna göre yön tarifi yapan ve trafik durumuna göre alternatif yolları göstererek trafik sorununuzu çözmeye yardımcı olan Yandex.Navigasyon, ücretsiz olması ile de dikkat çekiyor.

Uygulamanın tasarımı ise oldukça sade ve anlaşılır. Ana ekrana yerleştirilen butonları kullanarak tek dokunuşla konumunuzu harita üzerinde görebilir, (benzer uygulamalardaki gibi yakın konumu değil tam konumu gösteriyor.) sesli komut vererek yol tarifi alabilir, haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilir, anlık trafik durumunu kontrol edebilirsiniz. Arama fonksiyonunu kullanarak çevrenizdeki mekanların (restorandan barlara, benzinlikten oto servisine, hatta hamamları bile.) konumu harita üzerinden görebilirsiniz.

• Ulaşacağınız noktaya en kısa yoldan gitmenizi sağlar.• Anlık trafik durumunu ve yollar hakkında bilgi verir.• Sesli yol tarifi sayesinde dikkatiniz dağılmadan yolunuzda ilerlemenizi sağlar.• Yazarak veya sesli olarak arama yapabilirsiniz.• Harita ve Uydu görünümü arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.• Ev ve iş yeri adresinizi ekleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Anlık trafik durumunu göz önünde bulundurarak yön tarifi alabileceğiniz ve trafik yoğunluğuna göre alternatif yolları görebileceğiniz Yandex.Navigasyon uygulamasını Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

 
Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Yandex.Navigasyon uygulaması sayesinde trafikde ilerlerken kaybolmadan ve en hızlı bir şekilde ulaşmak istediğiniz yere giden yolları görüntüleyebilir, kapalı olan ya da yol çalışması olan yollar hakkında bilgi alabilirsiniz. Uygulamada bulunan sesli komut özelliğini kullanarak sürücüleri yönlendiren Yandex.Navigasyon ekrana bakmadan yol tariflerini almanızı da sağlamaktadır.
 
Ayrıca uygulama sayesinde gideceğiniz yol üzerinde bulunan kurumları görebilir, gece ve gündüz modlarını kullanarak navigasyonu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Otomatik güncelleme özelliğine de sahip olan uygulama ile anlık olarak güncellenen haritalar sayesinde en doğru yol tariflerini alabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Trafikten nefret etmeyin, uzak durun! Yandex.Navigasyon, anlık trafik durumunu göz önünde bulundurarak yön tarifi yapan ve trafik durumuna göre alternatif yollar çizen ilk ücretsiz navigasyon uygulamasıdır.

Yandex.Navigasyon, sürüş keyfini artırmak için yenilikler getiriyor; - Sizi en boş ve hızlı gidebileceğiniz yoldan götürür - Sizi kapalı yollar ve trafik yoğunluğu hakkında bilgilendirir - Sesli komutlar ile sizi yönlendirirken yola odaklanmanızı bozmaz - Yazmanıza gerek kalmadan sesli arama ile yolu bulur - Yolunuz üzerindeki kurumları anında bulur ve isterseniz sizi oraya götürür - 3 boyutlu binalar, gece ve gündüz modu ile navigasyonu keyifli hale getirir - Otomatik güncellenen haritalar ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar * - Yeni yollar keşfetmenizi, yeni yerler görmenizi sağlar

Test sürüşü için bir şans verin ve sizin için neler yapabildiğini görün! Hem sürüşten hem hayattan keyif almaya bakın!

* Operatörünüz, veri kullanımını ücretlendirebilir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;