Yandex.Weather

Android İçin Yandex Hava Durumu Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Yandex
tamindir.com indir.com

Yandex.Weather bileşeni mobil cihazınız masaüstüne yerleşmektedir. Bulunduğunuz bölgeye göre sıcaklık, nem, rüzgar hızı, basınç ve benzeri hava ile ilgili tüm tahminleri size tek ekrandan sunmaktadır. Son 9 güne kadar hava durumunu görebileceğiniz, farklı masaüstü arkaplanlarıyla beraber güzelleştirebileceğiniz bir eklenti.  Yandex'in diğer uygulamaları ile senkronize çalışabilme özelliğine sahiptir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Yandex Weather uygulaması sayesinde Android işletim sistemine sahip telefonunuzu kullanarak hava durumu bilgilerini dilediğiniz her yerden anlık olarak öğrenebilirsiniz.
Uygulama telefonunuzun masaüstüne yerleşerek bulunduğunuz bölgeye ait hava sıcaklığı, nem, rüzgar hızı, basınç ve benzeri hava tahminlerini size tek ekran üzerinden sunmaktadır. Yandex Weather ile geçmişe dair son 9 günlük hava durumunu görebilir, farklı olarak tasarlanmış masaüstü arka plan görselleri ile ekranınızı renklendirebilirsiniz. Ayrıca uygulama Yandex tarafından geliştirilmiş olan diğer uygulamalar ile senkronize çalışabilme özelliğine de sahiptir.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;