YouNow

Android İçin Canlı Yayın Yapma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: YouNow Inc.
tamindir.com indir.com

YouNow uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ücretsiz canlı yayın uygulaması ve hem takipçi kazanmak, hem ünlü olmak hem de aklınızdaki fikirleri topluma anlatabilmek için kolayca faydalanabilirsiniz. Mobil cihazınızda internet bağlantısı ve çalışan bir kamera olduğu sürece kendi kanalınızdan hemen yayın yapabilirsiniz.

Ancak uygulamanın bazı kuralları da mevcut. Yayın süresince izleyiciler yayınınızın kalitesini oylayabiliyorlar ve negatif yorumlar pozitiflerden daha fazlaysa yayına son verilebiliyor. Böylece yayında sadece sevilen ve kaliteli programların olması sağlanıyor.

Yetenek ve fikirlerinizi insanlara sunabilmek için canlı yayınlar oldukça güçlü araçlar oldukları için diğer sosyal ağlarda takipçiler edinebilmek için de bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Diğer yayıncıların yayınlarını görme
  • Sohbet etme ve şovları oylama
  • Kendi canlı yayınınızı yapın
  • Şovlar için bildirim desteği

Eğer gerçekten güzel ve insanların beğenebileceği bir şov hazırlayabileceğinizi düşünüyorsanız Android cihazlarınızda uygulamayı kullanmayı unutmayın.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

İnternet bağlantınız ve kameranız olduğu sürece hemen bu uygulama üzerinden canlı yayın yapabilirsiniz.Uygulamanın bir çok kuralı var örneğin siz canlı yayındasınız ve izleyiciler o an görüntü kalitesinden memnun değil negatif düşünceler daha fazla olduğunda yayın direk kesilmekte.Böylelikle yayında kalan programların sevilmesine ve kaliteli olmasına dikkat edilmiş oluyor.

Uygulama üzerinden sizin yaptığınız yayınları diğer yayıncılarda görebilmekteler.Ayrıca uygulama içerisinden sohbet edebiliyorsunuz ve şovları oylayıp,bildirim desteği alabiliyorsunuz.

Eğer sizde insanların eğlenebileceği ve beğeneceği videolar çekme fikirleriniz varsa sizde bu uygulamayı indirip kullanmalısınız.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;