Yüz Değiştirici - Face Changer

Face Changer İndir

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Scoompa
tamindir.com indir.com gezginler.net

Android İçin Yüz Değiştirme Uygulaması, fotoğraflarda bulunan yüzleri değiştirmek için tasarlanan bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak herhangi bir fotoğraftaki yüzleri değiştirebilir, komik karikatürler oluşturabilirsiniz ve bunları paylaşabilirsiniz.

Başlıca özellikler: 

  • Dağıtma Aracı: Bu araç ile yüzleri inceltebilir veya genişletebilirsiniz. Gözleri ve burnu büyütüp küçültebilir, kulakları sivriltebilirsiniz. Aynı şeklide çene ve ağız üzerinde de oynamanız mümkündür.
  • Çizim Aracı: Bu araç, resim üzerinde çizim yapmanızı sağlar. Ayrıca renklendşrme için farklı boya seçeneklerini kullanabilirsiniz.
  • Odaklama Aracı:  Bu araç, resimdeki küçük alanlara odaklanarak, bölgelere hakim olmanızı sağlar.
  • Nesne Aracı: Fotoğrafın üzerine uygulama ile gelen nesneleri yapıştırmanızı sağlar. Gözlük, farklı göz renkleri, komik burunlar, ağızlar, sakallar, yaralar, sivilceler ve diğer pek çok nesne. Ayrıca isterseniz resimdeki yüzü dazlak gösterebilirsiniz. 
  • Geri alma ve yineleme.
  • Oluşturduğunuz komik resimleri e-posta, Facebook, Twitter ve cihazınızda yüklü diğer paylaşım sitelerinde paylaşabilme ya da galeriye kaydedebilme. 
İndirme Sayfası (tamindir.com)
Yüz Değiştirici - Face Changer, uygulaması var olan fotoğrafları komik ve eğlenceli şekiller ile düzenleme yapabileceğiniz bir uygulamadır.
Uygulama, var olan fotoğraflar ve arkadaşlarınızın sosyal medyadan alınan fotoğrafları için karikatür, komik ve eğlenceli modüllerde düzenleme imkanı sunulan, Android tabanlı mobil cihazlar için uygun olan bir mobil uygulamadır.Uygulama ile; hemen komik resimler ve karikatürler oluşturabilir, oluşan resimleri sosyal medyada paylaşıma sunabilirsiniz. 
Uygulamanın ana özelliklerini kullanarak seri ve hızlı bir şekilde düzenlemeler gerçekleştirebilir, dağıtma aracı, çizim aracı, zum aracı, nesne aracı gibi araçları kullanarak tüm detaylara kolaylıkla müdahalede bulunabilir en güzel ve en komik resim düzenlemelerini gerçekleştirebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Yüz değiştirici fotoğraflardaki yüzleri kolayca değiştirmenizi sağlar. Bu uygulamayı kendi yüzünüzü, Facebook arkadaşlarınızın veya internetten bulduğunuz herhangi bir fotoğraftaki yüzü değiştirmek için kullanın.Hemen komik resimler ve karikatürler yaratın ve bunları paylaşın.Ana özellikler:* Dağıtma aracı: Yüzleri inceltin veya genişletin; gözleri veya burnu büyütün. Kulakları sivriltin veya kocaman yapın. Çeneyi uzatın veya bastırın. Ağzın köşelerinden çekerek fotoğraftaki konuyu gülümsetin veya somurtun. Yüz Efektleri, Beni Karikatürize Et veya Fotoğrafı Çarpıt uygulamalarına benzer.* Çizim aracı: Resmin üzerinde çizim yapın. Renklendirin ve farklı boya seçeneklerinden birini kullanın. * Zum aracı: Küçük alanlarda daha iyi kontrol sahibi olmak için panlama ve zumlama yapın.* Nesne aracı: Fotoğrafın üzerine bir nesne yapıştırın. Uygulama birçok nesne seçeneğiyle birlikte gelir: Gözlük, farklı göz renkleri, komik burunlar, ağızlar, sakallar, yaralar, sivilceler ve diğer pek çok nesne. Farklı kel kafa seçenekleriyle resmi dazlak yapın. Tıpkı Bald Booth uygulamasında olduğu gibi ancak daha pürüzsüz şekilde ve daha fazla seçenek kullanarak.* Geri al ve yenile yapın.* E-posta, Facebook, Twitter ve cihazınızda yüklü diğer görüntü paylaşma hizmetlerinden biriyle paylaşın.* Değiştirdiğiniz fotoğrafı galerinize kaydedin.Görüntü kaynakları:* Galeriden bir fotoğraf açın.* Uygulama içinde yer alan kamerayla bir fotoğraf çekin ve anında değiştirin.* Uygulama içinde Google veya Bing üzerinden görüntü araması yapın ve bulduğunuz resimleri değiştirin. Bu özelliği kullanarak ünlülerin yüzlerini değiştirmek çok kolaydır.* Facebook arkadaşlarınızın görüntülerini, resimlerini ve fotoğraflarını değiştirin.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;