Ziraat Mobil

Ücretsiz Banka Mobil Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Ziraat Mobil, Ziraat Bankası’nın bireysel müşterilerine sunduğu mobil bankacılık uygulaması. Android telefonunuza indirebileceğiniz yüksek güvenlikli bankacılık uygulaması finansal işlemlerini gerçekleştirmenizde büyük kolaylıklar sunuyor ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Her mobil bankacılık uygulaması tüm Android cihazlarla uyumlu olan Ziraat Mobil uygulamasının öne çıkan en önemli özelliği diğer bankacılık uygulamalarında rastlayamayacağınız bir güvenlik sistemi olan Ziraat Onay Teknolojisi’ni kullanması. Giriş ekranından ulaşabileceğiniz Ziraat Onay menüsü, özellikle herkesin kullanımına açık kablosuz ağ noktalarında bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek durumunda kaldığınız noktada oldukça işinize yarıyor. Bu seçenek sayesinde kullanıcı adı, parola veya kredi kartı bilgilerinizi girmek yerine kendi belirlediğiniz tek kullanımlık şifre ile giriş yapıyor ve internet / mobil bankacılıktan yararlanabiliyorsunuz.

Ziraat Mobil uygulamasında en yakındaki Ziraat Bankası Şube ve ATM’lerin yerini öğrenme, güncel piyasa verilerine ulaşma, kredi hesaplama, kampanyaları takip etme gibi sık kullanacağınızı düşündüğüm seçenekler de bulunmakta.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android İşletim Sistemine Sahip Cihazlarınızda Kullanmanıza olanak Tanıyan Ziraat Mobil ile Bankaya Gitmeden Cebinizde İşlem Yapmanın Keyfini Çıkartın.

Bankacılık işlemlerinizin, güvenilir bir biçimde banka ortamında gibi yapmanızı sağlayan Ziraat Mobil sizi büyük kolaylık sağlayacaktır. Basit işlem adımlarıyla birlikte güvenli bir şekilde giriş onayı sunan bu uygulama size güvenirlilik sağlayacak ve artık bankaya gitmek istemeyeceksiniz.

Ziraat Mobilin içindeki fonksiyonlar sayesinde tüm şube ve ATM bilgilerine ulaşabilir, gerektiğinde yol tarifini bile alabilirsiniz. Kredi çekmek istediğiniz taktirde kredi planını ve ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. İsterseniz Mevduatınız ne kadar kazandıracak görebilirsiniz.

Bankanın Sizin için özel kampanyalarını kampanyalar bölümünde görebilirsiniz. Ayrıca Kişiselleştirilmiş bölüm ile kredi kartı ödemelerinizi size özel bilgileri görebilir hesaplarınızın içeriklerini her an kontrol edebilirsiniz. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Ziraat Mobil ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerden hızlı ve güvenli işlem!

Bankacılık işlemlerinizi cebinizden, bilgisayarınızın rahatlığında yapabilmeniz için tasarladığımız yeni mobil bankacılık uygulamamızla hizmetinizdeyiz. Kullanıcı dostu ara yüzleri ve basit işlem adımlarıyla kolay ve hızlı işlem imkanı sunmanın yanında; piyasadaki güvenlik standartlarını bir üst seviyeye taşıyacak olan “Ziraat Onay Teknolojisi” ile hem internet hem de mobil bankacılık uygulamanız üzerinden işlemlerinizi daha güvenle yapabilirsiniz. Yeni nesil mobil bankacılık uygulamamızda sizi birçok yenilik bekliyor.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;