Zoosk

Android İçin Arkadaşlık ve Chat Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Zoosk, Inc.
tamindir.com indir.com

Zoosk ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve dünya üzerinde 25 milyondan fazla kullanıcı olan bir sosyal platformdur. Bu uygulamayı kullanarak yeni kişilerle tanışabilir ve gerçek zamanlı olarak mesajlaşabilirsiniz.

En popüler flört uygulamaları arasında yer alan Zoosk'u kullanabilmek için üye olmanız gerekmekte. Bu aşamadan sonra kendi profilinizi oluşturabilir, kişisel bilgilerinizi ekleyebilir ve profil resmi ekleyerek profilinizi daha bilgilendirici kılabilirsiniz. Bu sayede insanlar sizinle iletişime geçmeden önce hakkında ön bilgi edinebilirler.

Uygulamada sizi kimin görüntülediğine bakabilir, bekar kullanıcılara göz atabilir ve dilediğiniz kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanı girdiğiniz etkileşimleri göz önünde bulundurarak size arkadaşlık önerilerinde bulunması. Bu özellik ile kişisel beklentilerinize en uygun kişileri bulabiliyorsunuz.

Uygulamada son derece şık ve sade bir arayüz yer alıyor. Kullanıcılar bu arayüzde farklı bilgilere erişim sağlayabiliyor ve ihtiyaçları olan tüm ayarları yapabiliyor. Yeni kişiler tanımak ve bu kişilerle flört etmek istiyorsanız, Zoosk'u denemenizi öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Zoosk; Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz eğlenceli bir flört uygulamasıdır.

Zoosk uygulaması ile bulunduğunuz bölgede bulunan bekar kişilerle tanışabilir, arkadaş edinebilir ve hatta flört edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz uygulamanın Davranış Tabanlı Çöpçatanlık Servisi motoru sizin için en mükemmel adayı bulabilir.

Zoosk uygulaması ile milyonlarca bekara göz atabilir, göz kırpabilir ve mesaj atabilir, Davranış Tabanlı Çöpçatanlık Servisi motorunu tamamen ücretsiz kurabilir, profil oluşturarak profil resmi koyabilir, sizi kimin görüntülediğine bakabilirsiniz.

Ayrıca uygulamaya abone olarak; bulunduğunuz bölgede bulunan diğer bekar kişilerle sohbet edebilir, adayınız ile bağlantıya geçmek için Davranış Tabanlı Çöpçatanlık Servisi motorunundan faydalanabilir, profilinizi görüntüleyen kişiler hakkında detaylı bilgi alabilir ve mesaj alıp gönderme konusunda tam erişim sahibi olabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;