ZUBİZU

Android Için Trend Ve Yaşam Tarzı Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

Zubizu, akıllı telefonlarınızda kampanyalardan, etkinliklerden ve size özel önerilerden haberdar olmanızı sağlayan ve yaşam tarzınıza uygun içerikleri bulabileceğiniz harika bir uygulama. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulamada, pek çok kategoride alışveriş fırsatlarını mobil cihazınızdan takip edebilirsiniz. 

Zubizu son zamanlarda uygulama mağazasında bulabileceğiniz en iyi alışveriş ve yaşam tarzı uygulamalarından biri ve ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz pek çok özelliğe sahip. Sosyal medya hesaplarınız ya da mail adresinizle üye olduktan sonra ilgi alanlarınıza göre içeriklerle karşılaşacağınız Zubizu'da, fırsatları değerlendirebilir ve rezervasyon, satın alma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hatta kampanyalardan faydalanarak ödül puanı bile biriktirebilirsiniz. Piyasada görebileceğiniz en iyi markaların indirim haberlerine pek çok kategoride rastlamak mümkün.

Yeme-içme'den seyahate, sanat ve eğlence'den otomobile kadar en güncel trendleri ve ayrıcalıkları akıllı telefonunuz üzerinden takip etmek isterseniz Zubizu'yu indirmenizi kesinlikle öneririm. Üye olduktan sonra ilgi alanınızı seçiyor ve uzun süre size özel içeriklere bakmaktan kendinizi alıkoyamıyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

ZUBİZU, en güncel trendlerden beslenir, yaşam tarzınıza ve ilgi alanlarınıza göre her gün yepyeni içeriklerle karşınıza çıkar. En sevdiğiniz markalarda size özel indirimler ve ayrıcalıklar sunarken sizi tanıdıkça yapacağı öneri ve sürprizlerle de şaşırtır. Yeme-içmeden, moda ve tasarıma, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan, sanat-eğlenceye kadar yaşam tarzınıza uygun bir çok alanda yeni keşifler yapmanızı sağlayacak ZUBİZU dünyasından hiç çıkmak istemeyeceksiniz.Bu renkli dünyaya adım atmak için ZUBİZU uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ZUBİZU'nun size en uygun içerik ve önerileri karşınıza çıkarabilmesi için üyelik adımından hemen sonra ilgi alanlarınızı seçmeniz yeterli.Hayatınızı çok daha dolu ve keyifli hale getirecek olan ZUBiZU'yla bir an önce tanışın.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;